30. YIL KUTLAMA MESAJI

30. YIL KUTLAMA MESAJI

Değerli Doğuş Ailesi;  

Doğuş Sanayi Kimyasalları şirketimizin kuruluşunun, bizler için her günü başarılarla dolu olan 30. Yılını gururla kutluyoruz.

1990 yılından bu yana sürekli yükselen hizmet kalitesiyle endüstri ve yapı sektörlerinin ilgili iş alanlarındaki sunduğu hizmet ve faaliyetleriyle pazarının en iyisi olmanın da haklı mutluluğunu yaşıyoruz. 

Şirketimiz bu anlayışın ışığı altında, daha nice yıllar liderliğini sürdürecektir, bundan asla kuşku duymuyorum.  

Sürdürülebilir başarının yanında kurumsallaşmanın ve güvenilirliğin giderek önem kazandığı iş hayatında Doğuş ve grup şirketlerimiz bünyesinde yürütülen tüm hizmet ve faaliyetlerimiz misyon ve değerlerimizden ödün vermeksizin devam etmektedir.

Görünmeyen Katkı, Görünen Başarı’ ilkesiyle işini iyi yapan, profesyonel olmasına karşın; amatör ruhun keyif veren heyecanı ve coşkusuyla yurt içi ve yurt dışında yaptığımız iş ve hizmetlerde her daim iz bırakmaya devam edeceğiz

Ürün tedarik zincirindeki müşteri odaklı hizmetlerimiz ve global iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz hizmet ve faaliyetlerimizdeki başarılarımızda yadsınmayan katkıları olan aidiyeti yüksek, yetkin ve tecrübeli çalışanlarımız; en değerli varlığımız ve gurur kaynağımızdır.  

Kuruluşumuzdan bu yana bizimle beraber olan tecrübe ve bilgisini, kalbi ve emeğini Doğuş grup şirketlerinin gelişimi için adayan Doğuş Ailesi çalışanlarına teşekkür ediyor, ilke ve değerlerine bağlı, azim ve el birliğiyle çalışarak hedeflerimize her gün bir adım daha yaklaşmamızı sağlayan çaba ve başarılarınızı en içten dileklerimle takdir ediyorum. 

Otuzuncu yılımız kutlu olsun… Bu süreci gelecekteki serüvenlerimizin başlangıcı olarak kabul ediyorum. Hedefimiz; iyiyi, çok daha iyiyi sunarak, bizimle işbirliği yapan, dirsek temasında bulunanların gelecekte de takdir ve beğenilerini kazanmaktır… Harikulade işler, onu yapma cesaretini gösteren çalışanlar tarafından başarıyla gerçekleştirilirler sözüne yürekten katılıyor, gelecekte de daha büyük başarılara hep birlikte imza atacağımıza inanıyorum. 

Sevgi ve saygılarımla;

Yönetim Kurulu Başkanı 
İlker Soner GÜR