AKRİLİK YÜZEY İMALATLARI

AKRİLİK YÜZEY İMALATLARI

Tüm mekanlarda dayanıklılık ve tasarım esnekliği…

DuPont™ Corian®, doğal minareller ile akrilik polimerinin ileri teknikler kullanılarak birleştirilmesiyle elde edilen gözeneksiz bir yüzey malzemesidir. Yalnızca DuPont™ tarafından üretilen Corian®, çok çeşitli konut, sağlık hizmetleri, otel, alışveriş merkezleri gibi ticari mekan uygulamaları için fonksiyonellik, dayanıklılık ve tasarım esnekliğini bir arada sunabilen benzersiz bir dekoratif yüzey malzemesi olarak geliştirilmiştir.

Corian® ile sınırlarınızı zorlayın!

Tezgahlarda, bankolarda, ameliyathanelerde, oturma gruplarında ve sınırsız hayal edebileceğiniz tüm tasarımlara uygun bir malzemedir. Dalgalı, neredeyse pürüzsüz, organik biçimler, cesur renk ve yarı şeffaflık efektleri – hayal edebildiğiniz her şeyi Corian® ile yaratabilirsiniz.Ek yeri yoktur, hijyeniktir, gıda temasına uygundur, gözeneksizdir ve kendini yenileyebilen bir malzemedir.

100’ün üzerinde farklı renk ve doku seçenekleri…

Corian®, alışılmış ahşap işleme gereçleri ile hemen her tasarıma uyacak biçimde kolayca şekillendirilebilmektedir. 100’ün üzerinde farklı renk ve doku seçeneği ile özgürce yapılan tasarımları hayata geçirmenize imkan verir.

  DuPont™ Basic Surface® formülasyonu aluminyum mineral dolgusu ve reçine karışımı içermektedir. Yapısı itibariyle tamamen homojen olduğu için yüzeyi dayanıklı, gözeneksiz, hijyenik ve onarılabilir özelliktedir.DuPont™ Basic Surface® , çok çeşitli tasarımlar, renk kombinasyonları ve efektleri yaratmak üzere, kolayca kesilip, ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebilmektedir.

  Uygulamalar mutfak tezgahından iç tasarım aksesuarlarına, resepsiyon masalarından iç duvar kaplamasına kadar çeşitlilik gösterebilmektedir. Bu performans özellikleri DuPont™ Basic Surface® serisini yoğun kullanım alanları için uygun  bir malzeme kılmaktadır.