ENDÜSTRİYEL ZEMİN UYGULAMALARI

ENDÜSTRİYEL ZEMİN UYGULAMALARI

Zemin korumada optimal işlevsellik…

Endüstriyel ve ticari binalardaki zeminlerin gerçek durumları, üzerlerinde yapılan işlerin düzgün bir şekilde işlemesi için önemli bir etkendir. Bu sebeple, optimal zemin işlevselliğinin hazırlanması, bakımı ve gerektiğinde tekrar yapılması üstün uzmanlıkta bilgi ve özen gerektirir.

Endüstriyel zemin korumada lider ortağınız…

Endüstriyel zeminlerin büyük bir oranında, ana malzeme beton, çimento veya özel şaptır. Bu uygulama, zeminlere uygulanan sentetik kaplamalar sayesinde ihtiyaç duyulan durumlarda ekonomik şekilde uyarlanabilme avantajı sağlar.
Beton zeminlerin, kimyasallar, çevresel kirlenmeler, aşınma ve diğer potansiyel zarar verici kriterler nedeni ile korunması gerekmektedir.
Doğuş Sanayi Kimyasalları, epoksi ve poliüretan ürünler ve sistemler ile zeminin ömrünü uzatırken çeşitli renk seçenekleri ile estetik bir görünüm de sunmaktadır.

Doğuş, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgi birikimi ile epoksi ve poliüretan kaplamalar dışında MMA, Stonewalk, Terrazzo ve Compact sistem uygulamalar ile sektörün lider firması konumundadır.

İlaç üretim, gıda, havacılık, otomotiv başta olmak üzere birçok sektöre, üstün kalitede anahtar teslimi hizmet sunmaktadır.