YALITIM ÇÖZÜMLERİ

YALITIM ÇÖZÜMLERİ

%100 Yalıtım bizim işimiz…

Bir yapının uzun ömürlü, sağlıklı ve konforlu olabilmesi için temelden çatıya kadar yalıtım kurallarına uygun olarak tasarlanmış olması gerekmektedir. Özellikle yapı elemanlarının su ve nemden korunması, yapının ömrü için kritik bir önem taşımaktadır. Günümüz teknolojisiyle gerçekleştirilen su yalıtım sistemleri, yapının uzun ömürlü, konforlu ve sağlıklı olmasını sağlar.


Doğuş, yalıtım uzmanlığında optimum maliyetlerde verdiği hizmetler ile birçok uygulama tipini yapabilmektedir. Membran–Likid–Kristalize-Sürme ve Spray uygulamalar konusunda deneyimli ekip ve kaliteli ürünler ile yapıları uzun yıllar korumayı hedeflemekteyiz.

Fonksiyonel su yalıtım sistemleri…

Genel olarak beton elemanların imalatı sırasında imalat kolaylığı sağlamak, betonun kalitesini artırmak, istenen özelliklerin verilmesini sağlamak ve su geçirimsizliği elde etmek amacıyla toz ya da sıvı halde bulunan yapı kimyasallarının katkı olarak kullanılması ile yapılara su girişini ve etkilerini azaltıcı uygulamalar sağlayabilmektedir.

Su/çimento oranını düşürerek beton içerisindeki kılcal boşlukları azaltan, beton içerisindeki kapiler boşlukların tıkayan vb. fonksiyonlara sahip beton katkıları ve derz malzemeleri bu gruba girer. Doğuş bu ürün gruplarında da tedarik ettiği yüksek kalitedeki ürünler ile yapılara değer katmaktadır.